Biz Kimiz?

Vespera; değer kaybı, hasar danışmanlığı, sigorta tazminatı alanlarında uçtan uca tüm süreci sizin adınıza yöneten bir danışmanlık firmasıdır. Hukuki bir başvuru ve takip gerektiren değer kaybı süreçlerinizde, hakettiğiniz tazminatı alabilmeniz için size yol gösteriyor ve başarılı bir süreç yönetimine liderlik ediyoruz.

Detaylı bilgiye ulaşılmasında zorluk yaşanan, bilgi sahibi olduktan sonra da zaman aşımına uğradığı sebebiyle yol bulamadığınız ve geriye dönük başvuru yapmaktan çekindiğiniz bir çok can ve mal kaybı, maddi hasar vakasında Vespera olarak Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygun bir süreç yönetimi ile size özel danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Biz Kimiz?

Hikayemiz

Firmamızın adı Vespera aslında Yunan mitolojisindeki Hesperus’a dayanan bir hikayeye sahip. Hesperus “akşam yıldızı” anlamına gelen ve Roma dili yani latincedeki eşdeğeri VESPER olan bir mitolojik karakterin adıdır.

Hikayeye göre; Atlas’ın oğlu olan Vesper, bir gün yıldızlara bakmak için dağa çıkmış. Bu esnada kopan fırtına sonucu kaybolmuş. İyiliği çok seven bir genç olduğundan dolayı tanrılar Vesper’i bir akşam yıldızına çevirmişler.

Vesper’in, hala insanlara yol gösteren ve iyiliklerde bulunan bir yıldız olduğuna inanan insanlar vardır. Vespera ismi de tam da bu inanıştan ötürü seçtiğimiz bir marka adı oldu.

Kaza, afet, çeşitli sebeplerden ötürü mağduriyet yaşayan ve neticesinde bir değer kaybı, can ve mal tazminatı gibi rehberlik gerektiren konulara maruz kalan insanlara yol gösterme misyonuyla hareket eden Vespera olarak; insanların bilinçlenmesi, aydınlanması ve hak ettikleri değeri alması için bilgi ve uzmanlığımızla onlara destek oluyoruz.

Vespera Uzmanlığı Yanınızda

Süreci doğru yönetmek için Vespera’nın güvenilir uzmanlığına başvurun!

Değer Kaybınızı Hesaplayalım

Aracınızın değer kaybı ile ilgili doğru ve güvenilir bir hesaplama yapmak için Vespera uzmanlığından hemen faydalanın!