Değer Kaybı Hesaplama

Değer kaybı, genel olarak aracın kaza öncesindeki mübadele değeri ile kaza sonrası mübadele değeri arasındaki fark olarak ifade edilebilir.

Bir trafik kazası sonucunda araç tam ve doğru bir şekilde onarım görse dahi, aracın kaza meydana gelmeden önceki satış değerine kıyasla kazadan sonraki satış değeri daha düşük olacaktır. 

Değer kaybı tutarının belirlenmesinde de sigorta eksperlerinin, piyasadaki değer kaybı algısına etkisi son derece önemlidir. Değer kaybı tutarının objektif esaslarla tespit edilmesi için Vespera' nın %100 memnuniyet ilkesini baz almanız yeterli olacaktır. 

Genelde sigorta firmalarının çok bilgi sağlamadığı ve kişilerin araştırmak için doğru kaynakları bulamadığı ancak yasal açıdan da hak edilmiş ve/veya hak edilebilecek olan tazminatların temini noktasında yapabileceğiniz başvuruları sizin adınıza yaparak mevzu bahis miktarı alabilmeniz için aracılık hizmeti sağlıyoruz.

Vespera; Araç Değer Kaybı hizmeti ile sigortadan aldığınız ödemelerin asıl hakedişini alabilmeniz adına danışmanlık hizmeti sunan bir aracı firmadır.

HEMEN BAŞVURUN
Değer Kaybı Hesaplama

Vespera Uzmanlığı Yanınızda

Süreci doğru yönetmek için Vespera’nın güvenilir uzmanlığına başvurun!

Değer Kaybınızı Hesaplayalım

Aracınızın değer kaybı ile ilgili doğru ve güvenilir bir hesaplama yapmak için Vespera uzmanlığından hemen faydalanın!